İçeriğe atla


Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.


Yardım Başlığı: Üye profilini görüntülemek / Viewing members profile information


Ne zaman isterseniz bir üyenin kullanıcı adına (Rumuzuna) tıklayarak o üyenin profiline veya iletişim bilgilerine bakabilirsiniz veya görüntüleyebilirsiniz (Üye ismine tıklayın - veya iletilerin yanındaki ismin üstüne tıklayınız.)

Bu size profil bilgilerini ve iletişim bilgilerini gösterecektir (Eğer görüntülenmesini istiyorlarsa) ve onların 'aktif istatistiklerini' gösterecektir.

Ayrıca 'Mini Profil' dediğimiz iletilerin yan tarafındaki üye adının altındaki Kart linkine tıklayarak üyenin kartvizitine bakabilirsiniz. Bu buton ÖM butonunun hemen yanındadır. Mini profil size üyenin fotoğrafını varsa tabiki ve iletişim bilgilerini gösterecektir.

Eğer bu kişinin gönderdiği başlıkları ve iletileri görmek istiyorsanız Profil Seçenkelerine tıkladığınızda aşağı doğru bir liste açılacaktır. Bu listeden bu kullanıcının postaladığı başlıkları veya iletileri aratabilirsiniz. Tabi bunu kendi profilinizde yaptınız mı kendi başlıklarınızı ve iletilerinizi bulursunuz...

You can view a members profile at any time by clicking on their name when it is underlined (as a link) or by clicking on their name in a post within a topic.

This will show you their profile page which contains their contact information (if they have entered some) and their 'active stats'.

You can also click on the 'Mini Profile' button underneath their posts, this will show up a mini 'e-card' with their contact information and a photograph if they have chosen to have one.