İçeriğe atla


Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.


Yardım Başlığı: Admine veya Moderatörlere Ulaşmak / Contacting the moderating team & reporting posts


Moderatör Takımına Ulaşmak

Eğer bir moderatörer veya admine ulaşmak istiyorsanız, veya bütün yönetim bölümünü görmek istiyorsanız, Forumun en altındaki barlardan birinde Yönetim-Moderatör Takımı linkine tıklayabilirsiniz (Bu sayfa boardu ziyaret ettiğini en birinci sayfadır. Ayrıca bu linki asistanımda da bulabilirsiniz.)

Bu liste size yönetim ve moderasyon takımını gösterecektir (Bunlar yönetim kontrol panelini kullanabilen yöneticilerdir. Sıralam şöyledir: Moderatör (Sadece belirtilen forumları yönetir) Süper Moderatör (Bütün forumları yönetir))

Eğer hesabınız için iletişim kurmak istiyorsanız, lütfen Admine başvurunuz - eğer bir ileti hakkında başvuru yapmak istiyorsanız, herhangi bir moderatöre veya admine başvurabilirsiniz.

Bir iletiyi rapor etme

Eğer board yönetimi bu özelliği açmışsa, iletilerin altında yukarı butonunun yanında bir rapor et butonu göreceksiniz. Bu özellik size bu iletiyi yönetime rapor etme şansı verecek. Bu özelliği kullanarak iletiyi şikayet edebilir, bir yanlışlığı rapor edebilirsiniz veya yanlış dizin uyarısı yapabilirsiniz. Fakat, yönetim ile iletişim kurmak veya konuşmak için bu özelliği kullanmayınız!. Eğer yönetim ile iletişimi geçmek istiyorsanız Kişisel Mesaj (ÖM-Özel Mesaj) sistemini kullanınız. Eğer bu özelliği amacına uygun kullanmazsanız üyeliğiniz zarar görebilir.

Contacting the moderating team

If you need to contact a moderator or simply wish to view the complete administration team, you can click the link 'The moderating team' found at the bottom of the main board page (the first page you see when visiting the board), or from 'My Assistant'.

This list will show you administrators (those who have administration control panel access), global moderators (those who can moderate in all forums) and the moderators of the individual forums.

If you wish to contact someone about your member account, then contact an administrator - if you wish to contact someone about a post or topic, contact either a global moderator or the forum moderator.

Reporting a post

If the administrator has enabled this function on the board, you'll see a 'Report' button in a post, next to the 'Quote' button. This function will let you report the post to the forum moderator (or the administrator(s), if there isn't a specific moderator available). You can use this function when you think the moderator(s) should be aware of the existance of that post. However, do not use this to chat with the moderator(s)!. You can use the email function or the Personal Messenger function for that.