İçeriğe atla


Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.


Yardım Başlığı: Yeni İleti E-posta Uyarısı / Email Notification of new messages


Bu boarda bir başlığa yeni bir ileti eklendiğinde size bunu haber vermek için donatılmıştır. Bir çok kullanıcı bunu yararlı bulmakla birlikte e-posta kutunuzun dolmasında neden olabilir bu nedenle dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

Bir başlıka abone olmanın üç (3) ayrı yolu vardır:

  • 'Bu Başlığa Abone Ol' linkine tıklayarak o başlığı izlemeye alabilirsiniz.

  • İleti postaladığınızda postalama formunda olan 'Yeni iletilerden haberdar et?' kutusunu işaretleyerek

  • Kontrol Panelinizdeki E-posta ayarları bölümünden 'Ana E-posta Uyarısı?' seçeneğini seçerek, bu sizi ileti postaladığınız bütün başlıklara otomatik olarak abone yapar.

Lütfen dikkat abone olduğunuz başlıktan size sadece bir defa e-posta gönderilecektir. Bu size çok ileti postalanan bir başlıktan çok e-posta almamanızı sağlayacaktır (Tabiki bu sizin boardu ziyaret etmenizle yeniden ayarlanır).

Ayrıca istediğiniz zaman her foruma abone olabilirsiniz. Bu size her yeni başlık açıldığında haber e-postası gönderecektir. Bunu açmak için, forumun bulunduğu sayfanın altında bulunan 'Bu foruma abone ol' linkine tıklayınız.

Abone olduğunuz bir forumdan / başlıktan abonelikten çıkmak için - sadece Kontrol Panelinizdeki 'Abonelik' bölümüne giderek Kontrollerinize bakınız.


This board can notify you when a new reply is added to a topic. Many users find this useful to keep up to date on topics without the need to view the board to check for new messages.

There are three ways to subscribe to a topic:

  • Click the 'Track This Topic' link at the top of the topic that you wish to track

  • On the posting screen when replying to or creating a topic, check the 'Enable email notification of replies?' checkbox

  • From the E-Mail settings section of your User CP (My Controls) check the 'Enable Email Notification by default?' option, this will automatically subscribe you to any topic that you make a reply to

Please note that to avoid multiple emails being sent to your email address, you will only get one e-mail for each topic you are subscribed to until the next time you visit the board.

You are also able to subscribe to each individual forum on the board, to be notified when a new topic is created in that particular forum. To enable this, click the 'Subscribe to this forum' link at the bottom of the forum that you wish to subscribe to.

To unsubscribe from any forums or topics that you are subscribed to - just go to the 'Subscriptions' section of 'My Controls' and you can do thi from there.