İçeriğe atla


Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.


Yardım Başlığı: Kayıt Olmanın Yararları - Registration benefits


Bu boardaki bütün özellikleri kullanabilmeniz için yönetim üye olmanızı zorunlu kılmıştır. Üye olma tamamen bedavadır. Sadece bir dakikanızı alacak çok basit bir işlemden ibarettir.

Kayıt esnasında, yönetim geçerli bir e-posta adresi girmenizi isteyecektir. Ayrıca yönetim bu e-posta adresinin çalıştığını ve geçerli olduğunu anlamak için onu onaylamanızı sizden isteyecektir. Yönetim kayıttan sonra girdiğiniz e-posta adresine bir e-posta göndererek içindeki linke tıklamanızı veya içindeki kodu alarak siteye geliğ o kodu gösterilen yere girmenizi isteyecektir. Bu işlem sizin e-posta adresinizin çalıştığını ve size ait olduğunu anlamak için kurulmuş bir sistemdir. Eğer gönderilen e-postayı almıyorsanız board girerek o e-postayı tekrar kendinize gönderebilirsiniz.

Bazı durumlarda, yönetim üyeliğinizi onaylamak durumundadır. Eğer işlem açıksa kayıt anında size bildirilir.

Üye olduktan sonra, giriş yaparak kontrol panelinizi ve özel mesaj sistemini kullanabilirsiniz.

Bu konuda daha geniş bilgi için bu dosyalardaki ilgili konuları okuyabilirsiniz.


In English:
To be able to use all the features on this board, the administrator will probably require that you register for a member account. Registration is free and only takes a moment to complete.

During registration, the administrator requires that you supply a valid email address. This is important as the administrator may require that you validate your registration via an email. If this is the case, you will be notified when registering. If your e-mail does not arrive, then on the member bar at the top of the page, there will be a link that will allow you to re-send the validation e-mail.

In some cases, the administrator will need to approve your registration before you can use your member account fully. If this is the case you will be notified during registration.

Once you have registered and logged in, you will have access to your personal messenger and your control panel.

For more information on these items, please see the relevant sections in this documentation.