İçeriğe atla


Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.


Duyuru: İmza Ekleme Kuralları - Yanlış Dizinlerde Postalama! - Özet · Standart · Doğrusal+ NEDİR?


Gönderen: Admin


Admin

    Kıdemli Üye

  • ™Admin
  • PipPipPipPip
  • 2.357 İletiler:
İmza Ekleme Kuralları

İmzanız resim taşıyabilir (iki tane taşıyamaz - sadece bir tane ekleyebilirsiniz) Eklenen resim 25 kb (25000 Byte) den ağır olamaz, ayrıca bu resimler 300 En x100 Boy büyük olamaz; 468x60 afişlere izin verilmiştir (bilinen durumlar için).

Eğer imzanız izin verilenden büyük ise, bir moderatör tarafından yeniden imza düzenlemesi yapmanız için uyarılacaksınızdır (Ayrıca o bölüm anında silinecektir ve uyarı imzanıza eklenecektir).

Ayrıca imzanızı 10 satırdan fazla yapmayınız (Satırlar arasında boşluk bırakamazsınız).

Eğer yazı ebatınız büyükse bu sadece 1 satır olarak alınacaktır (unutmayın sadece bir satır).

Eğer bu kurallara uymazsanız moderatörler imzanızı silme hakkını saklı tutarlar. Eğer uyarıları dikkate almazsanız hesabınız askıya alınır...

****************************************************************
Yanlış Dizinlerde Postalama!

Bazı üyelerimiz ısrarla yanlış dizinlerde ileti göndermeye devam ediyorlar. Web Sitesi Tanıtımları sadece tanıtımlara ayrılmış dizinde yapılabilir bu nedenle lütfen o dizinin dışındaki dizinlerde tanıtım yapmayınız. Bu durum olduğunda yapan kişiyi yasaklamak zorunda kalıyoruz... Ayrıca ileti postayacağınız dizini iletinizin konusu dahilinde olan dizini bularak yapabilirsiniz.

Teşekkürler...

****************************************************************
Özet · [ Standart ] · Doğrusal+

Her başlığın en üst sağ köşesinde bu üç kelimeyi göreceksiniz.
Bunlar nedir? onu size açıklamak istiyoruz...

Özet: Başlığın altındaki iletileri başlık hariç link olarak gösterir. Yani başlığı girdiğiniz anda okumaya başlayabilirsiniz. Fakat o başlığa gönderilen iletileri başlığın altındaki linkleri yardımı ile açmanız gerekmektedir. Bu özellik sadece başlıkları okumak isteyen kullanıcılar için çok yararlıdır.

Standart: Başlığın altındaki bütün iletileri başlık da dahil açarak gösterir. Bu klasik bir açılımdır. Başlık ta dahil bütün iletiler alt alta açık olarak sıralanırlar.

Doğrusal+: Başlığı devamlı en başta göstererek diğerlerini altında gösterir. Bu özellik çok ileti postalanan başlıklarda çok yararlıdır. Başlığı başlatan kişinin sayfa değişse bile en üstte taşıyarak diğer iletileri açık olarak o başlığın altında gösterir.bu üç kelimeden biri kalın yazı ile yazılmışsa bu o özelliğin devrede olduğunu gösterir....