İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Ne oluyor?

Bu başlığa 4 cevap verilmiş

#1 filozof

filozof

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 3 İletiler:

Gönderi Tarihi: 15 Kasım 2005 - 13:39

:) merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi Avrupada özellikle Fransa ve Belçika da bir aydır devam edegelen bir isyan hareketi var. Bilindiği üzere malum hadise Fransız polisinin, Fransız vatandaşı olan göçmenleri bir Elektrik trafosu içine sıkıştırıp ölümlerine neden olmalarıyla başladı. Yine benzer hadise Almanya da ve İngiltere de masum insanların ölümleri ile sonuçlandı.
Ne tesadüftür ki bize hoşgörü, demokrasi özgürlük ve adalet kavramalarını yerleştirmeye çalışanların düştüğü hallere bakar mısınız?
Demokrasinin beşiği kabul edilen ve Avrupa da bu anlayışın yerleşmesinde lokomotif görevini üstlenen Fransa da olağan üstü hal ilan ediliyor ve sokağa çıkma yasağı konuyor. Demek ki olağan üstü hal olağan dışı durumlarda uygulanıyor. Yani Modern dünyanın merkezinde olağan dışı bi şeyler mi var?
Ne dersiniz.

#2 fatih2405

fatih2405

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 8 İletiler:

Gönderi Tarihi: 18 Ağustos 2006 - 14:27

Avrupanı barbarlığının tescil edildiği bir hadise dahadır bu olaylar.Amerikalı sonradan müslüman olan bir hocam vardı.Müslüman olunca demokrasi özgürlük yaşam herşey benim için Amerikada bitti,arkadaşlarım komşularım akrabalarım konuşmaz oldu Türkiyeye geldim burda bir Türkle evlendim iyiki gelmişim dedi. Olayı bu özetliyor sanırım..Hemşerilerime selamlar.

ÖNCE VATAN GELİR,GERİSİ TEFERRUATTIR.....

#3 erhan35

erhan35

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 13 İletiler:

Gönderi Tarihi: 15 Ocak 2007 - 23:17

evet çifte standartlarıyla tüm dünyaya biz sahtekarız diyen bir avrupa.başka söze gerek varmı????

#4 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 15 Ocak 2007 - 23:20

Vaarr.. eksik saydınız bence ;)

#5 erhan35

erhan35

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 13 İletiler:

Gönderi Tarihi: 16 Ocak 2007 - 21:10

evet dostum çok şey varda aldığımız aile terbiyesi bunları yazmamıza engel oluyor. :rolleyes:

Cevap ekle