İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

adıyamanlılar ve internet

Bu başlığa 4 cevap verilmiş

#1 husnumansur

husnumansur

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 1 İletiler:

Gönderi Tarihi: 11 Ekim 2005 - 02:10

ADIYAMAN dısında oturan Adıyamanlılardanım egcenlerde ırc de yanı chat yapılan kanallarda adıyamanlı dıye bı oda actım gelen nıcklerı sıralıyorum

mıccanı muzeyyen
cerıkcının fatması
delı nevzat
gazı dayı
top zafer
top zeynal
x1 cocugu cetın
cetının annesı

yav pısman oldum actıgıma ayıp oluyor arkadaslar teknolojııy daha bılınclı faydalı ve saygılı kullanalım

#2 xmhlx

xmhlx

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 27 İletiler:

Gönderi Tarihi: 12 Ekim 2005 - 21:45

Abi sen Adıyamanda hiç internet cafeye gitmiyomusun.Ben çook gidiyorum.
Gördüklerimi anlatayım;
İçeri giriyorsunuz abartılı bir dumana boğuluyorsunuz,göz gözü görmüyor v eçok gürültülü.Takılan gruba bakıyorsunuz 10-25 yaş grubu hepsini elinde bi sigara ve yanlarında bi grup arkadaşları chat odalarında msnm de... girmişler kız peşindeler hepsi.İnsanımız internet gibi bir nimetin faydasını malesef bilmiyor.İnternet artık çok yaygın ve bir çok insanın evine kadar girmiş durumda.Bence okullarda internet kullanımı ve ahlakı gibi dersler verilmeli artık.Gerçi internet ahlakı biraz da kişinin normal ahlakıyla alakalı bir durum.
top zafer
top zeynal
x1 cocugu cetın
cetının annesı
Bu kullanıcı isimleriyle giren şahısların ben aile ahlakı ve kişiliklerinin olduğunu düşünmüyorum zaten.
Bence anne babalar çocuklarının internet alemiyle ilişkilerini çok iyi kontrol etmelidirler.İnternet cafeler tamamiyle birer pislik yuvası bence.İnternet alemi ise kurtlar yuvası buraya çocuğunuzu kontrolsüz şekilde bırakırsanız gelişimi çok kötü yönde etkilenecekdir.Ama bu yararlı teknoloji nimetinden mahrum bırakırsanız da çocuğunuzun gelceğini öldürürsünüz bence.İmkanı olanlar çocuklarına bir bilgisayar ve internet bağlantısı alsınlar.Hem çocuğunuzu mahrum bırakmamış olursunuz hemde çok rahat bir şeklide onu konrol edebilirsiniz

#3 AskiM02

AskiM02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 15 İletiler:

Gönderi Tarihi: 27 Haziran 2006 - 13:46

güzel kardeşim kusura bakma ama sen adıyamanlı değilsin artı adıyamanlılarla dalga geçmek kimin haddine düşmüş sen kendin öyleysen ben bilmiyorum ama top isimleri yazdığına göre demekki sende bişeyler var

#4 intelligent

intelligent

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 2 İletiler:

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2006 - 10:14

aslında biliyor musunuz gariptir ki ben adıyamanlıyım fakat birinin adıyamanlı yada adıyamanlı olmamasına karar veremem.
sen de öle bişi diyosun kii yani olmuyoo..
şimdi ne alaka..adam açmış bi oda ve sana rumuzları yazıyo..o ne yapabilir.rumuzların sahibi topsa yazanı da mı aynı kefeye koyuyorsun.
bence hatalı bi yaklaşım.adam gelmiş sana adıyamandaki net cafelerin perişanlığını ve rezilliğini anlatıyo sen hakaret bazında bi suçlama yapıyorsun.olur şeymi?ben onu da savunmuyorum ki zaten yeni üyeyim üstelik amacım tartışmak da değil fakat dediğim gibi biz burda birilerini ne yerebiliriz ne de öve biliriz.bu artık kişinin kendi karakteri ile ilgili kısıtlı bi alana giriyor.neyse ben çok konuştum..
ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim:forum çok hareketsiz. 1000'i aşkın okunan yazılar var ve komik bi rakam karşıma çıkıyor yorum yazanlar.bence emeğe saygı olsun ve yorumlarımıza önem verilsin..
yeniyim kusura bakmayın kurallar varsa söyleyin..uyalım uyaralım..ama amacım paylaşmak.buarada ben ADANA'dan katılıyorum
Selamünaleyküm
Allaha emanet olasınız..
: )

#5 FaGeLa

FaGeLa

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 2 İletiler:

Gönderi Tarihi: 23 Mayıs 2007 - 01:15

esas siz adıyamanlı olsaydınız anlardınız...benim hosuma gitti vallahi ne yalan soyleyeyim bende girsem gevur haci yazardım oldu bitti sende pet ehmet pııtte zeynep falan yaz artık girerken :P sizi sevommmm byebye hehehe

Cevap ekle