İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

CHP ADIYAMAN MİTİNGİ

Bu başlığa 1 cevap verilmiş

#1 Yaşargün

Yaşargün

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 121 İletiler:

Gönderi Tarihi: 09 Temmuz 2007 - 15:24

Cumartesi günü ilimizde yapılan CHP mitingi,yaklaşık 5.000 kişinin katılımıyla gerçekleşti.saat:15.oo -16.40 saatleri arasında miting alanındaydım.Miting alanında dikkatimi çeken bir durumu paylaşmak istiyorum.Bir binanın duvarına asılı duran bir tek Türk Bayrağı dışında hiç bir kimsenin elinde Türk Bayrağı göremedim.açıkçası bu durumu çok yadırgadım.Cumhuriyeti sahiplenmekle övünen,köklü bir partinin,böylesi bir ayrıntıyı es geçmesini anlayamadım doğrusu.

#2 Özgür

Özgür

Genç Üye

• ΦÜyeler
  • PipPip
  • 56 İletiler:

Gönderi Tarihi: 10 Temmuz 2007 - 19:07

Cumartesi günü ilimizde yapılan CHP mitingi,yaklaşık 5.000 kişinin katılımıyla gerçekleşti.saat:15.oo -16.40 saatleri arasında miting alanındaydım.Miting alanında dikkatimi çeken bir durumu paylaşmak istiyorum.Bir binanın duvarına asılı duran bir tek Türk Bayrağı dışında hiç bir kimsenin elinde Türk Bayrağı göremedim.açıkçası bu durumu çok yadırgadım.Cumhuriyeti sahiplenmekle övünen,köklü bir partinin,böylesi bir ayrıntıyı es geçmesini anlayamadım doğrusu.

CHP'nin Turkiye savunmasi, Turk Bayragini savunmak, Turkiye'nin tam bagimsizligini savunmak diye bir sorunu yoktur.

Cok kisa olarak, iste bu nedenlerden dolayida orada birkac bayrak gördunuz, onuda utanmamak icin oraya asmislardir...

Isci Partisi'nin Diyarbakir mitinginden bir görunus :

Gönderilen Resim

Selam, hurmet.

Cevap ekle