İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Kâhta'lı Mıçe

Bu başlığa 12 cevap verilmiş

#1 sessizliksenfonisi

sessizliksenfonisi

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 4 İletiler:

Gönderi Tarihi: 21 Mayıs 2005 - 15:16

Kâhta'lı Mıçenin şarkıları hakkında ne düşünüyorsunuz. Türkiye genelinde böyle sevilen bir sanatçımızın içşnde Kâhta kelimesi geçen şarkıları artırması gerekmiyor mu sizce? Kâhtalı mıçeyi nasıl buluyorsunuz??

Kahtalı Mıçeden bir kaç tane şarkı... Dinlemek için üstünü tıklayın B)

http://www.kahtanet.com/images/muzik%20mice1.mp3

http://www.kahtanet.com/images/muzik%20mice2.mp3

http://www.kahtanet.com/images/muzik%20mice3.mp3

#2 sSs_2005

sSs_2005

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 8 İletiler:

Gönderi Tarihi: 18 Ocak 2006 - 09:09

BENCE PARÇALARININ İÇİNDE KAHATADAN DAHA FAZLA BAHSETMESİ GEREKMİYOR ADI ÜSTÜNDE KAHATALI MIÇE.
BU YETER BENCE DAHA BİR DE KAHTA ÜZERİNE PARÇA YAZ BİLMEM NE BU SAÇMA OLMAZ MI SENCE ;)
DAHASI İBRAHİM TATLISES URFA ÜZERİNE KAÇ PARÇA YAZDI
MEMLEKETİNİ BİLMEDİĞİMİZ KAÇ SANATÇI VAR
;)
AMA KAHTALI MIÇE ÖYLE DEĞİL MEMLKETİNİ ADIYLA ÜNVANIYLA COŞTURAN BİR ADAM.TAMAM ONUN PARÇALARINI SEVMEM AMA HAKKINI VERMEK LAZIM BİZİ O VE İBRAHİM TATLISES DEN BAŞKA KİMSE NE ANAR NE DE İŞARET EDER.
MİR MEHMET DENGİR FIRAT MİSALİ... KAHTALIDIR KENDİSİ GELGÖRKİ BİR ÇİVİ ÇAKMIŞ DEĞİL BURALARA...VE KENDİSİ AK PARTİ GENEL KURUCU BİLMEM NESİ VE BAŞBAKAN YARDIMCISIYDI HERHALDE :) SİZ DÜŞÜNÜN ...AMACIM SİYASET YAPMAK DEĞİLDİ SORRY :)

#3 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 26 Ocak 2006 - 18:07

selamın__ALEYKUM__SEVGİLİ ADIYAMANLILAR__VE__İLÇELERİ_

ÖNCELİKLE _ KAHTALI_MIÇE İLE BAZI YAZILAR WAR BENDE EKLEYİM DEDİM

BEN DAHA 5 YAŞINDAYDIM KAHTALI MIÇE BİZİM EWDE KASET YAPMAKLA UĞRAŞIYOLARDI BABAM _MAHMUT DUYMAZ WE HASAN DUYMAZ WE BİR KASET YAPTILAR O KASET E (LAWLI HILLI HIL) ŞARKISINIDA KOYDULAR O ZAMAN KÜRTÇE ŞARKI YASAK OLDUĞUNDA BABAM 7 AY AMCAM 14 AY WE KAHTALI MIÇE 17 AY HAPİS YEDİLER WE YATTILAR İŞTE ÖYLE BİR YERDEN UZANIP KRAL GİBİ SANATÇI OLDU ADIYAMAN DEDİĞİN ZAMAN AKLA GELEN SANATÇI KAHTALI MIÇE DİR

O İNSAN ÇOK İYİ WE ADIYAMANINI ASLA UNUTMAZ

MİSAL LATİF DOĞAN MEŞUR OLDU YA SANATÇIMIZ ADIYAMANI UNUTTU BİRDE KONSERLERİNDE TV LERDE DİYORDUKİ __BEN ADIYAMANLI DEĞİLİM BEN BESNİLİYİM YANİ ADIYAMAN BESNİ YE BAĞLI SONUç TA NEYSE KİMSE KAHTALI MIÇE OLAMAZ ZATEN HERKES BİLİYO KENDİNİZE İYİ BAKIN EMRE DUYMAZ __FLORYA_CD_KASET ÇİÇEK_ASKERİ_MALZEME__BLD.YANI.TANSAŞ.MARKET.ALTI NO:24_FLORYA_ KENDİNİZE İYİ BAKIN BYES B)

#4 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 31 Ocak 2006 - 17:06

selam millet sevgili kardeŞ ÇAYLAK

sen demişsinde KAHTALI MIÇE NİN TÜRKÜLERİNDE BU KADAR MEMLEKETİNDEN BAHSETMESİ ŞÖYLE BÖYLE ADAM PARA İÇİN YAPMADIKİ ADAM ŞU SİZİN LATİF AMCA DEDİĞİNİZ ADAM PARAYI BULDU ADAM ORTADA DİYO Kİ BEN BESNİLİYİM İŞTE BAK O DEDİ BEN BESNİLİYİM NOLDU ADIYAMANIN MİLLETİDE KASETİNİ ALMADI

ŞİMDİ SOR BANA BEN KASETÇİYİM KİM İSTEMEZ Kİ ADIYAMANDAN SANATÇI ÇIKSIN DA KASETİNİ ALALIM İŞTE TAMAM LATİF DOĞAN ABİMİZ BATTIMI YOK ADIYAMANLI YA BİŞİ OLDUMU YOK BURDA GEREKLİ OLAN NE BİLİYONUZ MU KARDEşLER KAHTALI MIÇE GİBİ MEMLEKETİNİ UNUTMAMAK LAZIM BAK KAHTALI MICE SANATÇIMIZ HER TÜRKÜSÜNDE ŞİİRİNDE ADIYAMAN,KAHTA,MALATYADA ÜZERİNE SÖYLÜYOR NEDEN DİYCEN ADAM KENDİ MEMLEKETİNİ VE KENDİ İNSANINI ANLATIYOR SÖYLEYİN KARDEşLER BUNDAN GÜZEL NE WAR

YANİ AKŞAMA KADAR TOP POP ŞARKI DİNLEYENLERDE WAR SAYGIMIZ SONSUZ AMA HER ZEVK AYRI,HER İNSAN AYRIDIR

EMRE DUYMAZ >>>FLORYA_KASET_CD_ÇİÇEK_ASKERİ_MALZEME<<<

KİM NE DERSE DESİN AMA KAHTALI MIÇE ADIYAMANIN GURURUDUR KENDİNİZE İYİ BAKIN

#5 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 06 Şubat 2006 - 16:04

SEN KONUYU SİYASETE ÇEVİRDİN BEE KARDeş ADAM MİLLET WEKİLİ Mİ_ NE OLDU İŞTE ADIYAMANI DAHA TANIRMI Boşwer HA BİDE İBRAHİM TATLISES SEN BELKİ DUYMAMIşSINDIR URFA ÜZERİNE SÖYLEDİĞİ TRKÜLERİ İŞTE HER İLİN BİR YILDIZI SESİ WARDIR DEDİĞİM GİBİ ADIYAMANINDA KAHTALI MIÇE İŞTE ADIYAMANDA ÇİÇEK KASET YOKKEN BİZDE WARDI ONUN İÇİN DUYMAMIŞSIN DIR BELKİ İBRAHİM TATLISES İN TÜRKÜLERİNİ MİSAL URFA SIRA GECELERİ ONLARDA URFA ÜZERİNE SÖYLERLER MİSAL URFA ŞİİRİ NEYSE BİZİ BİZ İLGİLENDİRİYOZ ADIYAMAN _

florya__cd_kaset_çiçek_askeri malzeme__02_:D:D:D:D:D:D:D:D

#6 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 09 Şubat 2006 - 18:05

selam millet bu günlerde nasılsınız zamanım çok az dükkanda bir sürü iş oluyo onun için giremiyorum nasılsınız millet kefiniz nasıl gidiyo neyse kendiniz e iyi bakın grşrzzz

EMRE DUYMAZ
:rolleyes:

#7 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 12 Şubat 2006 - 03:32

selam nasılsınız millet bu hafta nasıl gidiyo iyi dir inşallah kardeŞler ben bu aralar çok geldim buralara DİYCEM de

ama bu sayfa bizim sayfamız dır onun iiçin geliyoruz heralde

NEYSE KENDİNİZE İYİ BAKIN

KURTLAR WADİSİ SEWEN KARDEşLERE SELAM LAR BÜTÜN BÖLÜMLERİ ARTI(+) KURTLAR WADİSİ IRAK DAHİL HEPSİ BİZDE MEEVCUTTUR ADIYAMANDA BENDEN BAŞKA SEWEN HAYRANI YOKTUR DUR HERAL AMA O DİZİ Yİ SEWEN BAŞKALARIDA WAR ONLARA ÖZENENLER BARİ ÖZENENLERDE LAYIK OLSA AMA İŞTE HAYAL HAYAL NEYSE KENDİZE İYİ DAWRANIN EMRE DUYMAZ

FLORYA_CD_ADIYAMAN

#8 sSs_2005

sSs_2005

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 8 İletiler:

Gönderi Tarihi: 22 Mart 2006 - 16:26

yav sende floryadır tutturmuşsun haaa ne bu reklam yaa bölüm admini yokmu yaaa bölede olmaz haaa

la benim kırk liram olsa sırf bu yaptığın için senden 1 liraya birşeyde almam emre floryaymış :D

bir de ben konuyu siyasete çevirmedim aklında bulunsun.olayı farklı bir boyuttan açıklamaya çalıştım.ama sen ne anlarsan kuşxane :) sen sadece sana lazım olan kısmını almışsın

#9 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 14 Nisan 2006 - 15:54

SELAM BAK SANA BEN REKLAM YAPMIYOM SİZİN SİTENİZDE REKLAM YAPSAM NE OLUR YAPMASAM NE OLDU PU HA HA HA HA HA

SANKİ BANA GEZEGENE AÇILAN SİTE DE

ASLANIM ÇELİKANDA BENDEN İYİ YARA ALMIŞ BİRİLERİ WAR DA ONLARA YAZDIM AYRICA KONUYU SEN ÇELİŞKİLENDİRDİN
BU KADAR ZAMAN SİZ BU SİTE İLE UĞRAŞIRKEN BEN SİTELER KRALI OLMUŞTUM BİLİYON MU_??

HACKER=EMRE BU SİTE ALT ÜST OLUR DA ADMİNLEE İYİ YOKSA a.q

NEYSE KONUYU MONUYU BOşWER ADIYAMAN A GEL DE BENİ TANIMIYAN YOK KARDEş OTURALIM REKLAM YAPALIM BAKALIM KİM DAHA GÖZZEELL MİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞşşş

ADIM EMRE DUYMAZ OKE
emre_duymaz02@hotmail.com

ZORUNA GİDEN OLURSADA ADIYAMAN A GELSİN BLD NİN YANINDA PASAJA GİRSİN BENİ BULSUN AMA GERİ DÖNEMEZ İSE BEN KARIŞMAMA

SEN ÖNCE TÜRKÇE KONUŞMAYI ÖĞRENDE SONRA GEL KONUŞALIM :D:D:d:d:d

PU HA HA HA HA

SİTE YE GİR DE BAK Bİ GÜZEL Mİ_???

seni_seviyorum_sezo.sitemynet.com__GÖR GÖR DE SONRA KONU AÇ MUHABBET ET AKILLI OL AKLINI ALIRIM ASLANIM TAMAM MI HADİ

EYWALLAH KOÇUM

#10 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 04 Mayıs 2006 - 20:12

NOLDU KURUDUNUZ KALDINIZ ASLANIM BİZ ADIYAMANLIYIZ TAMAM MI_??

SİZ WERE HERE DERKEN BİZ İNGİLİZCE KONUŞUYORDUK HADİ EYWALLAH

KOÇUM________?????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#11 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 28 İletiler:

Gönderi Tarihi: 04 Haziran 2006 - 11:34

selam o REKLAMCI NERDE HANİ BANA LAF EDEN WARDIYA O NEYSE MESAJLARI OKUMUŞTUR İNŞALLAH NEYSE BOşWêR GEÇ ONLAR BOş KONU AMA BU SİTE DOSLUK SİTESİ YAZMAYI BİLMEYENLERİ KABUL ETMEMELERİ LAZIM KENDİNİZE İYİ BAKIN BYES BYES EMRE DUYMAZ B) B) B) B) :D :D :D :D

#12 kartal236

kartal236

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 40 İletiler:

Gönderi Tarihi: 21 Kasım 2006 - 22:56

akrabam oldugun için gurur duyorum abi

#13 EMRE_02

EMRE_02

Yeni Üye

• ΦÜyeler