İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Yeni Forum Sayfaları

Bu başlığa 9 cevap verilmiş

#1 Admin

Admin

Kıdemli Üye

• ™Admin
  • PipPipPipPip
  • 2.357 İletiler:

Gönderi Tarihi: 01 Ocak 1970 - 01:59

işte size yeni ve geliştirilmiş forum sayfaları... Ben ilk defa bu forum sayfalarını yaptığımda sandım ki insanlar gelecek ve tartışacaklar ama yapmadılar.  Bildiğiniz gibi garip ve tuhaf bir söylem var bizim insanımız tartışmak yerine kavga etmeyi seviyor diyorlar (düşündüm) acaba doğrumu bu..! Eğer doğru ise bu tür girişimlerin bir amacı kalmıyor eğer yanlış ise insanların gelip demokratik bir ortamda tartışması gerekiyor.  Ben bu sayfaları elimden geldiğince size ve Adıyamana yararlı bir pozisyonda tutacağım.  
Sadece bir amaç güdüyoruz...O da..!
[glow=red,2,300]Adıyaman ve Adıyamanlıların daha entellektüel bir ortama kavuşması[/glow]
Buda o kadar zor değil ama birilerinin biraz çaba sarf ederek bazı konularda fikirlerini söylemesi ile başlayacak ve diğerleri bunu takip edecek.

Hepinizi bu foruma bekliyor ve sesinizi duymak istiyorum her ne konuda olursa olsun yeterki konuşun.  Başkalarına sizin için konuşma izni vermeyin burası sizin kendi kendinizi yeniden keşfedeceğiniz bir yer olsun..!
[glow=red,2,300][shadow=red,left,300]iyi eğlenceler[/shadow]
[move]WEBMASTER[/move][/glow]

#2 gercek_dogrular

gercek_dogrular

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 3 İletiler:

Eyvallah Gardaş,
Gerçekten de böyle bir forum görmedim.  Harika olmuş ve Ellerine sağlık.  Tam Türkçe olmasıda cabası.  Gelelim yakınmana insanlar korkuyorlar onun için yazmıyorlar.  Son yasayı görmedinmi neredeyse interneri yasaklayacaklar. interneti sadece seks, boş chat, ve zaman öldürme yeri yapacaklar.
Her neyse tekrar teşekkürler ve iyi çalışmalar.

[move][shadow=red,center,300]Gerçek Doğrular[/shadow][/move]

#3 Sinan

Sinan

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 7 İletiler:

Öncelikle hizmetleriniz ve gayretleriniz için tebrik eder,başarılar dilerim.Forum sayfalarına katkının olmadığından yakınmışssınız.Hem haklı hem de haksızsınız.Haklısınız,çünkü;Böylesine bir gayret ve hizmetin karşılık görmemesi insanın bütün şevk ve hevesini kırar.Haksızsınız,Çünkü;Adıyamanlı olmanıza rağmen hâlâ bizleri tanıyamamışsınız.Bizler konuşmayı,düşünmeyi,tartışmayı,fikir yürütmeyi,üretmeyi pek sevmeyiz.Bizim yerimize başkalarının yapmasını bekleriz.Anlıyacağınız her işimiz ısmarlama.İşin garibi aramızdan biri bunları yapmaya kalkışsa binbir türlü kulp takarız.Bir söz vardır:"Yetişmemiş bir toplum,yetişmek isteyen ferdi ezer." Sanırım bizi birazcık anlatıyor.Şu anda memleketimizin içinde bulunduğu durum ve ortam her şeyi daha iyi açıklamıyormu.Memleketine bu kadar ilgisiz ve aymaz bir insan topluluğu başka bir yerde bulunmaz.Bırakın Nemrut'u gelip içinde oturduğumuz evlere sahip çıksalar sesimizi çıkarmayız.Biz öylesine ikramı(!) seven insanlarız ki tahmin edemezsiniz.Vesselam. :o

#4 umut

umut

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 1 İletiler:

Gönderi Tarihi: 30 Mayıs 2002 - 21:38

siteniz çok güzel hazırlanmış tebrikler,sieze katılıyorum.tartışılacak çok şey var örneğin yollar.umarım kimse canından olmaz.çünkü karşıdan karşıya geçmek bir mucize.Allah çocukları esirgesin.bizim gibi tembel ve hantal toplum hiçbiryerde görülmemiş.millet kapısının önüne bir çiçek ekmekten.aciz.acaba sorunlarımız mı çok ?fy.

#5 ismail

ismail

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 6 İletiler:

gerçek dogrular beyefendi siz biryerde gormekistediklerinizi gorursunuz demeki siz osayfalara girmişsiniz ki demeki siz kulturleilgili bilimleilgili  sanat yaşamla ilgili şeyleri meraketmemiş ***** veboş chet lerimerak etmiş vesonuç olarak siz başkane gormeyi umuyordunuz o sayfalara girerken ;)

#6 Sinan

Sinan

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 7 İletiler:

Merhaba,
Uzun süredir sizi ziyaret edemiyordum, mazur görün. Tekrar ediyorum, gerçekten güzel çalışmanız var. Ama ne yazık ki Adıyamanımız ve Adıyamanlılarımız bundan pek istifade edemiyorlar. Enteresandır, bizim insanımızın tuhaf bir yapısı var inanın hala çözemedim. Gelin isterseniz önce bu konuyu deşelim. Sanırım mesele kafamızın içinde, önce orayı halletmemiz lazım, ne dersiniz? Ayrıca "ADIYAMAN'DA YAŞAMAK" ile "ADIYAMAN'I YAŞAMAK" konusunda düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Selamlar.

#7 ismail

ismail

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 6 İletiler:

:oBende bu degerli calismalarinizden dolayi tebrikler demeden Gecemeyecegim.ADiYAMANDA bizler bu tör calişmalara, yeniliklere toplumolrak , AÇİZ ,  evet  toplumolarak açiz ...keşke bunun gibi birsuru site olsa demekten kendimizi alamiyoruz.. sinan beye katilmamak eldedegil . kendisi cok gözel bir noktaya degindi .ADiYAMAN da Yaşamak veya ADiYAMAN ı Yasamak diyor ..Ben şimdi ankarada ögrenciyim adiyamanda bulunmuyor olsamda ADiYAMANI yaşiyorum ..özledigim adiyamanı duşledigim adiyamanı yaşiyorum orda olmasamda ANKARA dan ADiYAMAN a Selamlar ..... :D :-* :o

#8 gercek_dogrular

gercek_dogrular

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 3 İletiler:

gerçek dogrular beyefendi siz biryerde gormekistediklerinizi gorursunuz demeki siz osayfalara girmişsiniz ki demeki siz kulturleilgili bilimleilgili  sanat yaşamla ilgili şeyleri meraketmemiş ***** veboş chet lerimerak etmiş vesonuç olarak siz başkane gormeyi umuyordunuz o sayfalara girerken ;)

Sayın arkadaşım:
Ya okuduğun anlamıyorsun yada sadece insan eleştirmek için eleştiri yapmak istiyorsun. Lütfen benim yazdığım yazıyı bir daha oku ve ona göre ne söyleyeceksen söyle  ;D . Adminin yakınmasına yanıt olarak söylediğim şey insanların bilerek ve yönlendirilerek nerelerde zaman harcamaları için derinden etkilendiğini yazdım. İnternet verilerine göre internet üzerinden yapılan tıklamaların %73 ***** sitelere yönleniyor yani insanları o yöne yönlendiren mekanizmalar var bunlar yasakçı zihniyet, insanımızın sanat ve kültürle fazla ilgilenmemesi gibi belirtileri sonucu oluştuğu sanılıyor. Herneyse Bu konu başlı başına bir bilim yönlenimi. Eğer bu konuda tartışmak istersen başka bir bölüm açabiliriz.

Sevgiler

#9 kartal236

kartal236

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 40 İletiler:

Gönderi Tarihi: 13 Mart 2005 - 15:26

sorunlarımız çok deil az ama ilgilenen yok

#10 wherthus

wherthus

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 4 İletiler:

Gönderi Tarihi: 31 Mayıs 2006 - 17:30

İnsanlar yazmaya üşeniyor okuması daha zevkli geliyor ;)

Cevap ekle