İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Yardım

Bu başlığa 1 cevap verilmiş

#1 aryill

aryill

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 2 İletiler:

Gönderi Tarihi: 25 Temmuz 2008 - 22:39

Selamun Aleyküm. Arkadaşlar benim bir hastalığım var hangi doktora hangi şifacıya gittiysem bir çaresini bulamadım.Gitmediğim doktor hastane , hoca kalmadı ama hastalığım hiç değişmedi.Bana Adıyaman Menzil e git dediler.Acaba Menzile nasıl gidiebilirim orada kim var nasıl görüşebilirim.Ben İstanbulda oturuyorum. Bana Yardım edecek ve cevap yazacak arkadaşlardan ALLAH razı olsun.ALLAH a emanet olun.

#2 mustafakemal

mustafakemal

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 2 İletiler:

Gönderi Tarihi: 31 Temmuz 2008 - 11:46

Selamun Aleyküm. Arkadaşlar benim bir hastalığım var hangi doktora hangi şifacıya gittiysem bir çaresini bulamadım.Gitmediğim doktor hastane , hoca kalmadı ama hastalığım hiç değişmedi.Bana Adıyaman Menzil e git dediler.Acaba Menzile nasıl gidiebilirim orada kim var nasıl görüşebilirim.Ben İstanbulda oturuyorum. Bana Yardım edecek ve cevap yazacak arkadaşlardan ALLAH razı olsun.ALLAH a emanet olun.

Kardeş Allahım şifa versin.Tıbbın çare olamadığı durumlarda Allah'tan umudumuzu kesmemeli bol dua etmeli ibadete devam etmeli sabırla geçmesini beklemeliyiz.Ayrıca Yüce Rabbimin salih kullarından da şifaya kavuşmamız için Yaradana dua etmesini rica edebiliriz.Bu kişilerin dualarının kabulü bizim dularımızdan daha güçlü olabileceği unutulmamalıdır.Rabbim salih kullarını her zaman daim eylesin.
Menzile turlar düzenleniyor.O turlarla seyahat edebilirsin.Ya da Adıyaman'a gidersin.Ordan da Kahta ya binersin Menzile gidebilirsin.Menzilde Seyda Hz.leri bulunmaktadır.Nakşibendi Tarikatından , Sadat-ı Kiram dan Muhammed Raşit Erol Hz.lerinin Halifesi bulunmaktadır.Çok kişinin Menzile gidip de şifasına,istediği şeye kavuştuğunu duyduk.
İnşaallah Seyda Hz.lerinin himmeti ile Rabbimin İzni ile iyileşirsiniz.
Allah'a emanet olun.

Cevap ekle