İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Buna asosyallik denebilir mi?

Bu başlığa 5 cevap verilmiş

Anket: Bu konuda beni haksız buluyormusunuz? (6 üye oy kullanmış)

Adıyamanlılar asosyalmi?

1. Evet (4 oy [66.67%])

Oy Yüzdesi: 66.67%

2. Hayır (1 oy [16.67%])

Oy Yüzdesi: 16.67%

3. Hiç biri (1 oy [16.67%])

Oy Yüzdesi: 16.67%

Oyla Misafirler oy kullanamaz

#1 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 26 Aralık 2006 - 17:03

Tüm Adıyamanlılara ve değerli site üyelerine kocaman bir MERHABA diyerek söze girmek istiyorum. :)
Bir Adıyamanlı olarak site kurucumuz sayın Nezihi Özdüzen kardeşimize, Adıyaman'ı tanıtmak adına; büyük emeklerle, böyle bir siteyi yapıp hizmete sunduğu için hepimizin adına kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Sitemize üye olalı yaklaşık bir yıl olacak, ancak son bir aydır aktif olarak katılabiliyorum. Üye ve ziyaretçi sayısı az denilecek gibi değil, fakat katılımcı sayısı az olduğu gibi çok kopuk olduğunu da görebiliyorum. Üzülerek söylemeliyim ki: İlimizi dünyaya tanıtma amaçlı olarak kurulan ve aynı zamanda forum alanı ile yine bizlere açık olan, böylesi bir sitenin hakkını vermek gerekir diye düşünüyorum.

Siteyi inceleme fırsatı bulduysanız eğer, sizlerde görmüşsünüzdür; forum alanlarında tanıtma amaçlı olarak ( ki, bunu çok normal görüyorum) verilmiş linkler var. Bu adreslern linklerine tıklayıp baktığımda, bu sitenin linkini malesef göremedim. Ha.. bu sitenin tanınmaya ihtiyacı mı var? Bence hem evet hem hayır , şöyle ki; www.adiyamanli.org zaten amacına ulaşmış, "adı üzerinde: org". Amaa.. yinede bu ağı karşılıklı genişletmek adına diyorum ki; burada link veren, buranın linkini de taşıması gerekir ve aynı zamanda burayı merkezi bir site olarak düşünebiliriz. Bu bağlamda Adıyamanlılar olarak; İlimizin, insanlarımızın sorun ve çözümlerini forum alanlarında tartışma imkanı varken, neden katılımcı olmuyoruz? Yoksa, biz Adıyamanlılar olarak asosyal mıyız?

Saygılarımla

Not:Cevaplarınızı muhakkak bekliyorum, :) korkmayın yazınız :P

#2 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 26 Aralık 2006 - 21:43

Bu konuda ki düşüncelerim , üye olmayan "Adıyamanlı" misafirler için de geçerlidir.

#3 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 26 Aralık 2006 - 22:00

Bu arada, siteye olan ilgimden dolayı BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYA VE ÖN YARGILARA SEBEBİYET VERMEMEK ADINA: Site kurucusu (Admin) sayın Nezihi Özdüzen'i ne şahsen ne site üzerinden ne de başka bir iletişim aracı ile tanışmışlığım ,görüşmüşlüğümün olmadığını belirtmek isterim. Sadece tesadüfen bulduğum ve İlimizi tanıtan bu siteyi sahiplenmemiz ve paylaşımlarda bulunmamız gerektiğini düşünüyorum o kadar, BİLGİNİZE..

#4 adı_funda

adı_funda

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 4 İletiler:

Gönderi Tarihi: 11 Aralık 2007 - 14:44

selam ...
konuyu cevaplamamda birinci mesajınızdaki notunuz çok etkili oldu :)
adıyamanlılar ile hiiiiç alakam yoktu üniversiteden besnili arkadaşım dışında... ancak son günlerde merak duymama sebebiyet veren kendimle ilgili özel bir durum var zaten siteyi bulmam da bu sayede oldu oda Adıyaman merkez köyü pınaryayla ile ilgili bilgiye ihtiyaç duyuşum demem o ki pınaryayla hakkında nasıl bilgi edinebilirim?? :rolleyes:
yardımcı olursanız çok sevinirim...
ayrıca adıyamanlıların pek de asosyal olmadığı kanaatindeyim ancak tecrübelenirsem daha iyi bir fikir yürütebilirim... :)

#5 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 13 Aralık 2007 - 18:53

Sevgili adı funda;

Şu konuya baktım adını vermiş olduğunuz Köy'ün ismi geçmiyor, köyün ismini doğru bildiğinizden emin misiniz? http://www.adiyamanl...p?showtopic=296

Bir de ayrıca burada en alt forumlarda bulunmakta olan ilçe-köy isimlerine tek tek bakınız , belki bulabilirsiniz!

* Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekleyelim, aramızda bilen varsa lütfen arkadaşımıza yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler, kolay gelsin,

#6 adı_funda

adı_funda

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 4 İletiler:

Gönderi Tarihi: 25 Aralık 2007 - 15:16

Sevgili adı funda;

Şu konuya baktım adını vermiş olduğunuz Köy'ün ismi geçmiyor, köyün ismini doğru bildiğinizden emin misiniz? http://www.adiyamanl...p?showtopic=296

Bir de ayrıca burada en alt forumlarda bulunmakta olan ilçe-köy isimlerine tek tek bakınız , belki bulabilirsiniz!

* Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekleyelim, aramızda bilen varsa lütfen arkadaşımıza yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler, kolay gelsin,

sağolasın ben öğretmenim de tayin içi.n düşünmüştüm adıyamana 28 km uzakmış ? neyse teşekkürler

Cevap ekle