İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Kahta Köy İsimleri

Bu başlığa 7 cevap verilmiş

#1 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 19 Aralık 2006 - 14:12

Köy İsimleri:

Adalı - Akalın - Akdoğan - Akkavak - Akpınar - Aktaş - Alıdamı - Arılı - Aydınpınar - Bağbaşı - Ballı - Belenli - Belören - Beşikli - Boğazkaya - Bostanlı - Bozpınar - Boztarla - Burmapınar - Büyükbağ - Büyükbey - Çakırçeşme - Çaltılı - Çardak - Çataltepe - Çaybaşı - Çıralık - Çukurtaş - Damlacık - Dardağan - Doluca - Dumlu - Dutköy - Eceler - Ekinci - Erikdere - Erikli - Eskitaş - Fındıklıçalı - Fıstıklı - Geldibuldu - Göçeri - Gökçe - Gölgeli - Güdülge - Güzelçay - Habipler - Hacıyusuf - Hasandıgın - Hasköy - İkizce - İslamköy - Karacaören - Karadut - Kavaklı - Kayadibi - Kocahisar - Koçtepe - Kozağaç - Köseler - Menzil - Mulkkoy - Narince-Bucak Merkezi - Narsırtı - Oluklu - Ortanca - Ovacık - Salkımbağı - Sarısu - Sıraca - Sırakaya - Susuz - Şahintepe - Taşlıca - Teğmenli - Tuglu - Tutenocak - Ulupınar - Yapraklı - Yelkovan - Yenikuşak - Yolaltı - Zeytinköy - Ziyaret

#2 DeKaN

DeKaN

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 29 İletiler:

Gönderi Tarihi: 18 Ocak 2007 - 03:30

ellerine sağlık guzel bi şey yapmışsın fakat koylerin birer fotoğrafınıda koyabilseydin çok süper olurdu bence ama yinede saol..

#3 djenginorfi

djenginorfi

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 2 İletiler:

Gönderi Tarihi: 01 Temmuz 2007 - 13:28

saolasın doru soliyo arkadaş resimde koysaydın birer tane daha iyi olurdu

#4 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 02 Temmuz 2007 - 12:04

saolasın doru soliyo arkadaş resimde koysaydın birer tane daha iyi olurdu

Ne demek istenmiş acaba ben o sözcükleri anlayamadım doğrusu?? :ph34r:

#5 Misafir_birce_*

Misafir_birce_*
  • Misafir

Gönderi Tarihi: 06 Ağustos 2007 - 01:19

Ne demek istenmiş acaba ben o sözcükleri anlayamadım doğrusu?? :ph34r:

Selam kommagene,

"dogru söylüyor" demek istemis arkadas...yani resim eklenir ise

kendim birkac gündür nete az dolasmadim.. var gerci resimler Kahta Köylerinden...fakat..köy isimlerini
yazmissiniz.. bende köy isimleri ile aradigimda...köy ismini yaziyorum fakat ayni isimde baska
bölgelerdede ismi ayni olan köylerin resimleri cikiyor...

bu yüzdende ayirt edemiyorum birtürlü Adıyaman ın Kahta Köyünün resmimidir diye..

sonucta Adıyamandan, orasini bilen taniyan bir arkadas yapmasi gerekiyor bunu...yanlis birseylerde
eklemek istemem cünkü.

Saygilar

#6 atsats2

atsats2

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 1 İletiler:

Gönderi Tarihi: 08 Ağustos 2007 - 16:36

dostum benim köyümü eklememişsin eklersen sevinirim."bağlar köyü" iyi çalısmalar

#7 Misafir_birce_*

Misafir_birce_*
  • Misafir

Gönderi Tarihi: 12 Ağustos 2007 - 22:12

Köy İsimleri:

Adalı - Akalın - Akdoğan - Akkavak - Akpınar - Aktaş - Alıdamı - Arılı - Aydınpınar - Bağbaşı - Ballı - Belenli - Belören - Beşikli - Boğazkaya - Bostanlı - Bozpınar - Boztarla - Burmapınar - Büyükbağ - Büyükbey - Çakırçeşme - Çaltılı - Çardak - Çataltepe - Çaybaşı - Çıralık - Çukurtaş - Damlacık - Dardağan - Doluca - Dumlu - Dutköy - Eceler - Ekinci - Erikdere - Erikli - Eskitaş - Fındıklıçalı - Fıstıklı - Geldibuldu - Göçeri - Gökçe - Gölgeli - Güdülge - Güzelçay - Habipler - Hacıyusuf - Hasandıgın - Hasköy - İkizce - İslamköy - Karacaören - Karadut - Kavaklı - Kayadibi - Kocahisar - Koçtepe - Kozağaç - Köseler - Menzil - Mulkkoy - Narince-Bucak Merkezi - Narsırtı - Oluklu - Ortanca - Ovacık - Salkımbağı - Sarısu - Sıraca - Sırakaya - Susuz - Şahintepe - Taşlıca - Teğmenli - Tuglu - Tutenocak - Ulupınar - Yapraklı - Yelkovan - Yenikuşak - Yolaltı - Zeytinköy - Ziyaret

dostum benim köyümü eklememişsin eklersen sevinirim."bağlar köyü" iyi çalısmalar

Selam atsats2,

az önce haberler bölümün de bir yaziyi okurken dikatimi cekti

Dardoğan üzerine... acaba diyorum Dardağan ve Dardoğan aynı yermi

eyer öyle ise kimisi o ile kimisi a ile yazmak ta

birkac gün öncesi sizin bu yazinisi okumusdum..aklima oradan geldi

acaba diyorum, ayni yerler fakat kimi zaman daha degişik yaziliyor ise..

Bağlar köyü demişsiniz....eklenmemis sandiginiz Bağbaşı olmasın

hic ilgisi yok ta olabilir tabi ki bilemiyorum... sadece Dardoğan dan aklima geldi belki olabilecegi..

Saygilar

#8 karadut02

karadut02

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 5 İletiler:

Gönderi Tarihi: 01 Haziran 2008 - 17:00

nemruta cikarken gordugunuz son koy olan karadut babamin narincaya varmadan son koy olan bagbasi anamin koyu

Cevap ekle