İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

Merhaba yine ben...

Bu başlığa 3 cevap verilmiş

#1 Admin

Admin

Kıdemli Üye

• ™Admin
  • PipPipPipPip
  • 2.357 İletiler:

Gönderi Tarihi: 13 Haziran 2004 - 08:37

Merhabalar,
Başlıktanda anlaşılacağı gibi burası tartışmaların ve paylaşımların yeri. Eleştiri yaparken nedenlerini tam olarak açıklarsanız bu bize en büyük yardım olur. Nedenler bize çözümlerin yolunu gösteren teleskoplar olduğu için nedenini görmediğimiz eleştiriler bize arkadan sıkılmış kurşun gibi geliyor B) . Özellikle yerinde oturup konuşan tembel insanlardan bir şey dumyak istemiyoruz. Adıyamanın çalışkan, yaratıcı, özgün, konuşkan, tartışan, paylaşan, ve en önemlisi alçak gönüllü insanlara ihtiyacı var yoksa palavracı oturduğu yerden ahkam kesen çok insan var ve her gün onlarla yaşıyoruz :angry: . Eğer bana onları çevrenizde görmediğinizi söylüyorsanız sizde onlardan biri olabilirsiniz <_< dikkatli olun....

Herneyse paylaşmak sorunları çözmenin yarısıdır. Lütfen bize eleştirilerinizi nedenleri ile birlikte yazınız. Hepsini tartışalım ve çözelim.

Politik - apolitik - teknolojik - kişisel - kültürel - yöresel - her konuda ama her konuda...

Sevgiler
Admin ;)

#2 xmhlx

xmhlx

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 27 İletiler:

Gönderi Tarihi: 16 Haziran 2004 - 14:57

selamlar;
adıyamanda gördügüm tek problem insanlarin sadece problemi gorup bunu dile getirmesi.buraya kadar hersey iyi ama bu insanlar sorunlara problem uretemiyo.bu sorun adiyamandaki insanlarin cogunda var.belki bende dahilim:P.bunun baslıca nedeni kim ne derse desin.egitim ve insanların arastırmaya yonelik olmamasi.
eger kalkınmak,bir yerlere gelmek istiyorsak.iyi bir egitim ve kkultur gerekli.
sevgiler

#3 kartal236

kartal236

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 40 İletiler:

Gönderi Tarihi: 13 Mart 2005 - 15:03

aslında istanbulda bile olmayan kültür taşına topragına kurban oldugum adıyaman'ımdada var ama değerini bilen yok

#4 wherthus

wherthus

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 4 İletiler:

Gönderi Tarihi: 31 Mayıs 2006 - 17:24

Sağol admin kardeşim güzel olmus burası aynı bizim ora gibi olmuş.Bir tema falan atsan hoş olur bence...

Cevap ekle