İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

bir aşkhikayesı

Bu başlığa hiç cevap verilmemiş

#1 isyankaar_13

isyankaar_13

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 1 İletiler:

Gönderi Tarihi: 04 Şubat 2008 - 23:27

merhaba adıyaman lı karedeşlerim. öncelikle herkesesevgiler saygıla lı dğilim bitlisliyim.size başımdangecen bir olayı anlatmak istiyuorum. ben askerliğimi 86/2 olarak izmir focada bahrıye olarakyaptım. askerlik r. acıkcası ben adıyamanyapan arkadaşlar varsa askerde insanın canının ne kadar sıkıldığını ii bilirler.canımın sıkılmaması için telefonda kız ayarlamakistedimadıyamanlıbir arkadaş bir köylüsünün numarasını bana verdi. ben de mesajla zar zor kızı ayarladımkonuşmaya başladık. benımnıyetimsadecezaman geçirmekti. taaakı kızın abisi kızı tyelefonla gece konuşurken yakalayana kadar. kız benı başka bişr telden aradı abısının yakaladığını süylyınce bende abısının kıza bir zarar vereceğını düşünerekvicdan azabı cekmeye başladım. kızın abısın aradım yarım saat telelefonda tartıştık. kızakarşı ciddiolduğumu onu sevdiğimisüyledem.ama yalan. abısı hattını aldıkız benı başkabaşka telefonlardan aramaya başladı.konuşmamız gidikce vaz geçilmez oluyordu. artıkonun sesını duymadan yatamıyordum. ona cokbağlandım. gürmediğimtanımadığımbir insanı sevmeye başladım. hergece konuşuyorduk. kız olduğu içinkontor bulamaz diye onun aramasına izin vermiyordum. aradığı zamankapatıp ben arardımon. dedimya tanımadığım gürmediğm bir insana aşkım diyordum. artık can ciğer olmuştuk. bir birimize her şeyimiziderdimizi anlatırdıık. kız banaaskerden sonra benı aramazsın diyordu. neyse askerlık bitti. ben sıvıl hayatta bunu dahada sık arıyordum. kızla bir gün MSN de buluştuk. zaten ben kıza başından yakışıklı bırını aruyosan benden caz geç demiştim. benı gürünce ben onun benden vaz gececeğını sandım oda banabensenın kalbini sevdim insanlığını sevdim. biz ne pahasına olursa olsun ayrılmayız dedi. ben ona o kadar bağlandım kı başka hiçbir kızı gözümgürmez olmuştu.ailemolyı duydu.kızınalevi olduğunu ögrenınce karşı cıkacaklarını sandığım sadığım ailem yani bamambana dedikioğlum alevi yada sunı olması önemli değil. insan olması üneli. bençoksevinmiştim. şimdi tek sorun kızın ailse. ailesının karşı cıkacağını ve her pahasına mucadele edeceğini olmaazsa bana kaçacağını süyledi. artıkdünyalar benımdi. ben iş sebebiyle izmire geldim halada oradayım.aradan 20 gün geçtikten sonra bizim kiler kızla ayrıldığımızı duymulra nerede düydularasa bilmiyorum ama bana başkakız aramaya başlamıuşlar. bana süylediler bende kız arkadaşıma süyledim oda kalkıp babamı aramış ve demişki BİZ MEHMETLE BİR BİRİMİZİ SEVİYORUZ NEDEN BİZİ AYIRIYORSUNUZ NEDEN BAŞKAKIZ ARIYORSUNUZ. BAMAMDA BENI ARADI KIZIN ADRESINI İSTEDİ. TABİ BEN VERMEDİM kızı aramışlar bende yarım saat sonra onu aradım babamın adresını istediğini süyledim oda haberim var dedi ben sasırdım nerede haberin var dedim baban benı aradı adresıistedı bende verdım dedi. tabi ben yıne şokoldum. daha kızınaılesının haberi yok. annesı falankonuştuğumuzu biliyorlar ama işin bu kadar cıddı olduğunu bılmıyolar.ben kızı aradımannesıyle konuşmak istediğimi süyledim. neyse oda verdi hal hatırdan sonra teyze dedim izniniz olursa babam kızınızı isteye gelecek dedim. o da banaiş konusunu bahane etti. ya sirtalıbır işin yoknasıl olcacak dedi. bende ona istersem hemen sıgortalı bir iş bulabileceğımı amaevlendikten sonra izmire taşınacağımı oradakı hayat şartlarında askerl ücretle gecınemıyeceğımı süyledim.onun için sigortada cılşmadığımı süyledim sağ olsun baana hak verdi gelsın oğlumdadi baban.bende babama haber verdim. ertesı gün yola cıkmış babam tabi yine benımhaberimyok. bunuda kızdan öğrendim.babamın yolda olduğu gece kıla konuştumsevincten ne yapacağını bilmiyordu uykusu gelmiyordu.onun kız arkadaşıyla konıştum banaenışte diyordu. enışte sununkısevinçten havalara ucuyo dedi.babam sabah erkenden adıyamana varıyor kızın verdığı arese gidiyo ve kıza tel acıyor kız gelip onu alıyo.kız bana telefon actı babamı aldığını su an evde olduğunu süyledi. ben 2saat sonra babamı aradım bir yaramazlık olup olmadığını süyledim. bana her şey gayet normalolduğunu cokii karsılandığını süyledi. takı babam cumanamzaıiçin evden cıkınca. kız benı aradı sesiçokbozuktu ben hemen anlardım zaten.ne olduğunu sordum. abisinin karşıcıktığını bu işin olmayacağını sülediğinde dünyam başıma yıkıldi. üstelik bide kendisinin babama buişin olmayacağını süyleyemiyokızın süylemesını istiyordu.o da ağladı bunu nasıl babama süyleyeceğini ne pahasına olursa olsun süylemeyeceğini süyledi. akşama doğru babam adıyamandakıhalamoğluna telefon acıyor cocukgidip babamı kızın evınden alıyo. babamla halaoğlu sabah kızı arıyorlar babamın telefonunda cevap vermıyormuş.bu sefer halaoğlunun telefonundab arıyorlar kızın annesıyle konuşmuş babam ya kızın ailesının halam oğlunun evıne gelip yada babam ların hayırlı bir iş için kendilerine gelmekistediğinisüylüyor annesıde oğlunun istemediğini karsı çıktığını boşuna zahmet etmemeleri gerektiğinisülemiş.. babambana bunları süyleyınce cıldırdım. hemen aradımonu cevap vermıyordu. evlerini aradım telefonu alan erkekyiğenıne halasının telefonu acmasını süyledim iki dakıka sonra aradım actı annesı telefonu aldı bende annesıyle konuştum kendisin izin verdığını amaşimdi neden vaz geçtiğinisüyledimoda oğlumistemiyor bır daha kızını rahatsız etme yoksa polısı ararım dedi. bende polısı dedil kimi ararsan ara dedim ama benı vaz geciremezsın dedim telefonu kapattılar yüzume. arıyorum acmıyoşlar oturdumhıçkıra hıçkıra ağladım akşa doğrukız arkadaşını aradım. bizim kınden bir haberi olupolmadığından sordumoda yokdedi ondan umudunu kes o senı sevmıyor dedi. kafamiice karıştı. sevmeyen bir insan neden babamı cağırsın . neden. buna inanmakitemedim. inanmıyordum zaten bır yarımsaat sora kız arkadaşı bana mesaj attı benı ara diye aradım kızdan bir haber aldınmı dedi bana. bende yok dedim bana yarım saat önce süylediklerini tekrarladı. bende ona tuba ben sanainanmıyorun dedim gercekten inanmıyormusun dedi hayır dedim. alozaman telefonu ona veriyorum dedi. ben neden üncekı aramamda neden telefonu vermediğini sordum bana kızın yiğenın orda olduğunu kızı abısıne şikayet eder diye onları sana süyledim dedi o telefonu aldığında sesini duyduğumda neredeyse ağlayacaktım.bıraz konuştuk. abisinin katıyen karsıçıktığını süyledi. bende sonuç ne olacak dedim ben senden kolay kolay vaz gecmem sen merak etme dedi.benona kaçalım dedim oda kapanmakonusunu bana şatr koştu.istediği tarz giyineceğine dair bende söz istedi. banakalsa olmaz amaonu kaybetmemek için kabul ediyorum amaailemkarşı cıkar dedim. bu işin buraya kadar olduğunu süyledim telefonda yarım saat ağladık. bana dediki senı sevdiğimi hiçbir zaman unutma dedi. telefonu kapattım.babamı aradım. bu işin bittiğinisüyledim sebep dedi. bende giyinme konusu dedim pantollon giyeceğim dedi ben de olamz dedim. ayrıldık dedim.babam canım babam benım hatırımiçin bunuda kabul etti.istediği gibi gıyınsın dedi.hemen telefonu kapatıp onu aradım. bu haberi verince cok sevindi.buişin tatlılıkla olmayacağını bildiği içinkaçmaya karar verdik.benımolurmusun ailkenı bırakıp bana gelirmisin dedim seve seve dedi.tekrar babamı aradımkızı kacıracağımı süyledim. o da bana tatlıkla halldelim dedi ben tatlılıkla olmayacağına başkaçaremız olmadığını süyledim. buna karşı cıkacağını düşün düğümbabam bana dağ gibi arka cıktı. artık kim yıldırabılırdı benı.her seyi ayarladım yarın kız babamlabuluşacak işi ayarlayacaklardı. sevıncımde sabaha kadar uyumadım. sabah işe gittim saat 4 gibi bana arkadaşının telefonunda cağrı atı. annesıkonuşmayalımdiye onun telefonunu almış ben onu aradım aşkımın sesını duyunca kendime geldim biraz konuştuk.ailesını bırakamayacağını bu işin buraya kadar olduğunu süyledi ben ağlayarak sebebini sordum bana senı sevmıyorum dedi. bu kızane oldu büyle allah aşkına dahadun gece yarım saat telefonda ağladık abanasenı sevdğiğmı hiç bir zaman unutma diyen insan şimdi bana senı sevmıyorum diyordu.telefonu yüzümekapattılar aradımarkadaşı aldı daha ikigün önce bana enışte diyen kız arkadaşı bana bağırıyordu . bu işin buraya kadar olduğunu suyluyordu bağırarak. telefonu yüzüme kapattılar. ben babamı aradım hiçbir sey yapmadan cıkıp eve gitmesını istedimdayanamadım hıçkıra hıçkıra babamaağladım.o gün işi bıraktım ertesı günuşaktakı ablamın evıne gittim. kızı arıyorum telefon kapalı. ablamın evinde 4 gün boyonca hıb bir sey boğazımda.artık ben hasta bir insandım2 gün sonra tekrar bana nasılolduğumu süyledi. ben dayanamadım ağlamaya başladım bana kızdı kardeşin öldü bu kadar ağlamadın dedi ben cok kızdım bu lafına anlayacağınız ailemle düşman . oldumbana her konuda destek cıkan her zaman yanımda olan etitırnağı ıle benı bu güne getiren insana düşman oldum. izmire tekrar geldim kızı aradımzor belaulştım ona sınırımden cokhakaret ettim.küfür ettim. tabisonra pışman oldum tekrar aradım özür diledim.benı af temeyeceğinisüykedi. şimdi soruyorum af etmesı gereken biri varsa kım . aradan bır ay gecmesıne rağmendaha konuşmadık. ara sıra mesaj atıyorum amacevap gelmıyor. aramaya korkuyorum
ben artık başıboşbir insan oldum ailemden ayrıldımşimdi nerede olduklarımı bilmiyolar.işimden oldum dokuz aydır bıraktığımsigara ya tekrar başladım.. arkadaşlar ben onu o kadar coksevdikjmi onun yokluğunu kabul etmediğim için her kesten vazgectim işimden ailemden bile. şimdi ne gecem beli ne gündüzün. ben nerede hata yaptımbilkmiyorum sucum nedir bimiyorum tek bildiğimbir sey varsa oda hala her şeye rağmen onu cok amacok sevdiğidir.
ADINI VERMEKİSTEMEDİĞİMBU İNSAN ADIYAMANIN CELİKHANİLCESININ PINARBAŞI KÜYÜNDEN.....

Cevap ekle