İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

memleket

Bu başlığa 3 cevap verilmiş

• Misafir

Gönderi Tarihi: 17 Şubat 2004 - 22:22

gölbaşı memleketim benim. oradan ayrılalı yıllar oldu. ilk zamanlar havasını kokusunu çok özlerdim ama şimdilerde özlemez oldum. belkide yabancılaştık memleketimize. bu birazda orada yaşayan insanlardan kaynaklanıyor. insanlar akraba olsun olmasın insanların geneli malesef çok dedikodu yapıyorlar. bu yüzden memleketime uğramaz ettiler beni.
ama ben istesemde silemem memleketimi. çocukluğum kaldı orada.
kimbilir belki bir gün çocukluğumun peşine düşer gelirim oralara...
hoşçakalın gölbaşılılar..............

#2 kartal236

kartal236

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 40 İletiler:

Gönderi Tarihi: 13 Mart 2005 - 15:13

memleket unutulurmu be

#3 Bacanak

Bacanak

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 1 İletiler:

Gönderi Tarihi: 06 Mayıs 2006 - 23:49

gölbaşı memleketim benim. oradan ayrılalı yıllar oldu. ilk zamanlar havasını kokusunu çok özlerdim ama şimdilerde özlemez oldum. belkide yabancılaştık memleketimize. bu birazda orada yaşayan insanlardan kaynaklanıyor. insanlar akraba olsun olmasın insanların geneli malesef çok dedikodu yapıyorlar. bu yüzden memleketime uğramaz ettiler beni.
ama ben istesemde silemem memleketimi. çocukluğum kaldı orada.
kimbilir belki bir gün çocukluğumun peşine düşer gelirim oralara...
hoşçakalın gölbaşılılar..............

Belki bir gün dönersen Geç Kalmış olmazmısın? bir zamanlar ben de aynı şekilde düşünüyordum, bende Dedikoduyu sevmiyorum ama orada olan birileri var ki , İşte onlar için gitmek durumundayız, Anne ve babamız vede Kardeşlerimiz. Bende 8 yıldır gitmiyordum ama bir kaç gün sonra Çoluk Çocuk Gidip Güzelim Gölbaşı'yı ,Annemi Babamı ve Kardeşlerimi Göreceğim. onlarında beni ve torunlarını Görme Hasret giderme Hakları var ve Benim Güzel Gölbaşım la

Sevgiler, Selamlar

Gölbaşılı

#4 ergun1299

ergun1299

Yeni Üye

• ΦÜyeler
  • Pip
  • 3 İletiler:

Gönderi Tarihi: 28 Temmuz 2006 - 10:41

ne yappalım herkes bir gün ayrılacak ben de iki buçuk seneden beri ayrıyım ama ne yapalım mecburuz yapmaya hem ben tek başımayım sizin en azından yanınızda tanıdıklarınız var benim o da yok peki ben ne yapayım daha sonra görüşürüz kib

Cevap ekle