İçeriğe atla


Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.


Resim

ŞEHİTLERİMİZİN KATİLİ AMERİKADIR!


Bu başlığa 4 cevap verilmiş

#1 Özgür

Özgür

  Genç Üye

 • ΦÜyeler
 • PipPip
 • 56 İletiler:

Gönderi Tarihi: 09 Ekim 2007 - 18:43

Doğu Perinçek, Orgeneral Büyükanıt'a başsağlığı telgrafı gönderdi

İşçi Partisi Genel Sekreteri Nusret Senem:
PKK, ABD’nin kullanmakta olduğu bir maşadır
ŞEHİTLERİMİZİN KATİLİ AMERİKADIR!

Gönderilen Resim


İşçi Partisi Genel Sekreteri Av. Nusret Senem, 7 Ekim günü bölücü terör örgütünün hain pususunda 13 askerimizin şehit edilişiyle ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı. Öte yandan Genel Başkan Doğu Perinçek da, Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a bir başsağlılığı telgrafı gönderdi. Nusret Senem'in 8 Eylül 2007 günü yaptığı basın açıklaması aşağıdadır:

07 Ekim 2007 günü 13 askerimiz bölücü terör örgütünün hain pususunda şehit oldu. Şehitlerimize Tanrıdan rahmet, yakınlarına ve Türk Silahlı Kuvvetlerimiz mensuplarına başsağlığı dileriz.

Bölücü hainlerin ipinin ABD’nin elinde olduğu artık herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Bu gerçeğin bir tek anlamı vardır. Askerlerimizi ABD öldürtmektedir. PKK ABD’nin kullanmakta olduğu bir maşadır. ABD’nin BOP projesinin Eşbaşkanı olan Tayyip Erdoğan da yaptığı açıklamada, ABD’ye gittiğinde bu konuyu konuşacağını söyledi. Askerlerimizi şehit eden PKK’nın arkasındaki gücün ve muhatabın ABD olduğunu istemese de itiraf etti.

Genelkurmay Başkanımızın, sözde müttefiklerin bölücü terörü açıktan desteklediğini ilan etmesi üzerine bu hain saldırının gerçekleşmiş olması anlamlıdır. Bu, Batılı emperyalistlerin Ordumuza karşı bir meydan okumasıdır.

Milletimiz Silahlı Kuvvetlerimizin arkasındadır. Bütün hainlerin esas korktukları olay budur.

İktidar mevzilerinden, Batıcı irtica odaklarından, hortumcu ve borsa dolar vurguncusu sermaye örgütlerinden kaynaklanan TSK’yı yıpratma ve terörle mücadeleyi engelleme faaliyetleri devam etmektedir. Bu odakların timsahın gözyaşları kabilinden açıklamalar yapması artık kimseyi kandıramaz.

Türkiye iktidar mevzilerinden kuşatılmıştır. Ordumuzun terörle mücadele konusunda eli kolu bağlanmıştır.

Temel sorunumuz Türkiye’ye savaş açan, askerlerimizi öldüren emperyalistlerin iktidar mevzilerini kontrol etmesidir. Bu güçlere dayanarak terörü altetmenin mümkün olmayacağı bir kez daha ispatlanmıştır.

Milli bir hükümet kurulmadan bölücü teröre karşı başarı elde edilmesi imkansızdır. Kilit mesele hükümet sorununun çözülmesidir; bu sorun mutlaka çözülecektir. Kaybedilen zaman sadece bölücü terörün ortaya çıkaracağı maliyeti büyütür.

Partimiz bölücü teröre karşı 9 maddelik bir program ortaya koymuştur. “Yurtta Barış Ortadoğu'da barış” adıyla kamuoyumuza açıklandığımız bu mücadele programı güçlü devlet, halk seferberliği ve Ortadoğu ittifakına dayanmaktadır.

Türkiye, bölücü terörünü altetme gücüne sahiptir.

#2 Özgür

Özgür

  Genç Üye

 • ΦÜyeler
 • PipPip
 • 56 İletiler:

Gönderi Tarihi: 12 Ekim 2007 - 17:14

İP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Erkan Önsel:

Şehitlerimizin katili ABD, Ermeni soykırımı tasarısını kabul ederek Türkiye'ye Irak gibi müdahalenin zeminini hazırlıyor

Gönderilen Resim


İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Erkan Önsel 11 Ekim 2007 günü Galatasaray Lisesi önünde kitlesel bir basın açıklaması yaparak özetle şunları söyledi:

ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesi'nde Ermeni soykırımı tasarısı dün akşam kabul edilmiştir. Yıllardır Türkiye'nin başında bir sopa gibi sallanan Ermeni soykırımı yalanına ABD artık resmiyet kazandırmış ve Türkiye'yi hedef seçtiğini bir kez daha dünyaya ilan etmiştir.

Türkiye milli bir devrimle kurulmuştur, o devrimi içlerine sindiremeyenler, şimdi "soykırım" tezleriyle milli devletimize saldırıyorlar. Bu saldırının başını ABD çekmektedir. Avrupa Birliği parlamentolarında daha önce alınan "soykırım" kararlarının perde arkasındaki mimar Amerikan emperyalizmidir.

ABD, Ermeni soykırımı tasarısını komiteden geçirerek, Türkiye'ye müdahale zemini oluşturmaktadır. Vatan savunması yapan Türkiye'nin, en başta Türk Silahlı Kuvvetleri'nin elini kolunu bağlamayı hedeflemektedir.

Tayyip Erdoğan ve AKP hükümeti daha şimdiden "Bush istemedi, ABD yönetimi istemedi, ama Dış İlişkiler Komisyonundan geçirildi" diyerek olayı örtbas etme taktiği uyguluyorlar. ABD'nin aldığı karar Ortadoğu'da Türkiye'nin hedef ülke seçildiğinin açık kanıtıdır.

Yarın mazlum Müslüman Milletlerin Ramazan Bayramı. ABD, 15 şehit tabutunu getirip milletimizin önüne koymuştur. "Size bayramı da haram edeceğim" diyerek bir kez daha meydan okumaktadır.

İşçi Partisi yıllardır döne döne bu gerçeği milletimize anlatmaktadır. Türkiye, Atatürk devriminin yıkılma süreciyle ABD ile cephe cepheye gelmiştir. Bundan isteseniz de kaçamazsınız. Çünkü ABD'nin stratejisi, Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında Türkiye'yi bölmek, parçalamak ve dağıtmak üzereni oturtulmuştur. ABD, bunu alenen yapmakta ve BOP haritasıyla dünyaya ilan etmektedir.

Basireti bağlananları, "stratejik müttefik Amerika" hayalleri peşinde koşanları bir kez daha uyarıyoruz. Türkiye'yi yıkma planı 15 şehidimizle devam ediyor ve edecektir. PKK, ABD'nin piyonu ve tetikçisidir. Türkiye'yi bölmeye onun gücü yetmez. Esas ve büyük tehlike ABD'dir.

Terörü önleme, ABD'ye karşı bütün milletin seferber edilmesine dayanan kapsamlı bir programdır. İşçi Partisi 9 maddelik "Yurtta Barış, Ortadoğu'da Barış Programı"nı milletimize 2007 Haziran'ında açıklamıştır. Programımızın özü "Güçlü devlet, örgütlü halk, Ortadoğu'da ittifak"tır.

22 Temmuz'da Turuncu Karşıdevrim'le iç kuşatma TSK hariç tamamlanmıştır. T. Erdoğan ve Abdullah Gül'lerin terörü önleme diye bir meseleleri yoktur. Aksine Türk Silahlı Kuvvetleri' nin elini kolunu bağlama misyonuyla görevlendirilmiştir. Dökülen timsah gözyaşlarıdır ve hepsi yalandır. Çünkü Milli Devlet sızlanmaz, ağlamaz, halkı seferber eder, örgütler ve teröre demir yumruk uygular.

Yine vatan savunması dönemindeyiz, Vatanımız Milli Hükümet kurulmadan savunulamaz. Milli hükümet ihtiyacı ekmek kadar su kadar elzemdir artık. Tayyip Erdoğan'ları indirmek vatan savunması görevidir.

#3 Özgür

Özgür

  Genç Üye

 • ΦÜyeler
 • PipPip
 • 56 İletiler:

Gönderi Tarihi: 21 Ekim 2007 - 16:49

Gönderilen Resim


TÜRKİYE AYAKTA16 askerimizin şehit edilmesiyle birlikte Türkiye'nin dört bir yanından ABD destekli terör protesto ediliyor.
Protestolar ve mitinglerde "kahrolsun ABD ve AB" sloganları atılıyor.
Caddeler al yıldızlı bayraklarımızla donatılıyor.


#4 Yaşargün

Yaşargün

  Deneyimli

 • ΦÜyeler
 • PipPipPip
 • 121 İletiler:

Gönderi Tarihi: 25 Ekim 2007 - 09:08

Doğruya doğru.
Maalesef dünya,amerika emperyalizmi ile israil siyonizmi kıskacında,bağnaz hristiyan ve yahudi tarikatları ile uluslararası lobilerinin yönlendirmeleriyle, yaşanmaz hale getirilmiştir.

#5 DeKaN

DeKaN

  Yeni Üye

 • ΦÜyeler
 • Pip
 • 29 İletiler:

Gönderi Tarihi: 30 Ekim 2007 - 21:01

Slm

Emeğine sağlık özgür sonuna kadar katılıyorum sana

Ama devran hep boyle donmeyecek gün gelcek tarihte de olduğu gibi ya güçsüzleşecek yada yok olacaktırlar.Saygılar....Cevap ekle