İçeriğe atla

Ek Bilgiler İçin Tıkla Adıyaman Forum Sayfalarına Hoş Geldiniz..!

Adıyaman Forum Bölümüne Hoşgeldiniz. Foruma üye olmak ücretsizdir.

Üye olduğunuzda forumun bütün özelliklerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Takvimde Etkinlik Oluşturabilirsiniz

Kendinize Ait Bir Profil Sayfası Oluşturabilirsiniz.

Lütfen üyelik işlemini başlatmak için BURAYA tıklayınız.

Resim

NEFRETLE KINIYORUM

Bu başlığa 2 cevap verilmiş

#1 Yaşargün

Yaşargün

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 121 İletiler:

Gönderi Tarihi: 03 Eylül 2007 - 12:37

NEFRETLE KINIYORUM

Müslümanların, edepli olmalarını, başkalarının inançlarına saygılı olmalarını, bir
zaafmış gibi algılayıp, Islama ve Peygamberimize hakaret içerikli ******** belli aralıklarla sergilenmektedir. Bu tür hakaretleri şiddetle ve nefretle kınıyorum
Yalnız, ********** sergiledikleri ****** kadar buna hangi cüretle kalkıştıkları da üzerinde durulması gereken konudur. Adeta İslam dünyasının tahammül sınırı sınanmaktadır.
?La ilahe illallah Muhammederrasulullah? diyen hiçbir insanın buna tahammül göstermesi mümkün değildir. Böylesi rezaleti değil basın hürriyeti hiçbir mazeret haklı gösteremez.
İsveç devletinin, vakit geçirmeden Müslümanlardan özür dilemesi ve ilgililer hakkında cezai işlemi başlatması, bir daha tekrar etmemesi için de caydırıcı tedbirleri alması gerekmektedir.
Bizlere düşen de, haklı iken haksız duruma düşmeden, haklı tepkimizi ortaya koymalıyız.

#2 kommagene

kommagene

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 380 İletiler:

Gönderi Tarihi: 03 Eylül 2007 - 18:37

Allahü Ekber Allahü Ekbeeerr... :)

Ne oluyoruz Yaşargün kardeş???

Üzülmeyiniz hiç bir şeycik omaz, kim ne yaparsa kendine yapar!! Bildiğiniz üzere İslam Alemi ve İslamiyet o kadar büyük ki bu nedenle korkuları ve saldırganlık hedeflerini de büyük tutmaktalar! Allahü Teala bunları görüyor ve herkesi hak ettiği yere yollayacaktır!

Allah bir Muhhammed onun elçisidir, biz kullarını da unutmayacaktır!

Saygılarımla,

#3 Yaşargün

Yaşargün

Deneyimli

• ΦÜyeler
  • PipPipPip
  • 121 İletiler:

Gönderi Tarihi: 04 Eylül 2007 - 08:11

Evet sayın kommagene kardeş,ne oluyoruz.
Ne olmamız gerekiyor,biz ne oluyoruz.
Benim peygamberime,benim kutsalıma hakaret edilecek ve üzülmeyecek,tepki vermeyeceğim öylemi.
Yani sessiz,hissiz kalacak taş kesileceğim öylemi.Yok öyle yağma.
Bizim şiarımız:" Ne zulmet ne zulme uğra,ne zulme rıza göster." dir.
Siz kendi şahsınıza yapılan hakaretleri de böyle hoş görüyle mi karşılıyorsunuz.
Kul'luk işine gelince, Yüce Rabbim sadece inananların Rabbi değil, bütün kainatın Rabbidir.

Cevap ekle